Windows’unuz neden gün geçtikçe yavaşlar?

Windows birçok tasarım hatasına sahiptir. Bu da onun gittikçe yavaşlamasına neden olur ve uzun süre kullanılmasını engeller. Şu sözü mutlaka birçok kez duymuşsunuzdur “Bilgisayarım ağırlaşmaya başladı, baştan kuracağım”. Windows’u baştan kurmak sorunu çözer… bir dahaki sefere kadar.

Belki de bilgisayarların bu şekilde çalıştığını, çok yeni bir teknoloji olduğunu ve hâlâ kararlı hale gelmediğini düşünmeye başladınız. Pekala, Linux’u deneyin ve şaşırmaya hazır olun. Bundan 5 yıl sonra bile sisteminiz ilk kurduğunuz günkü kadar hızlı ve yanıtlayıcı kalacaktır. Sizi baştan kurmaya zorlayacak virüsler, adwareler, spylar ve trojanların olmamasına değinmeye gerek var mı?

Birçok insanı Linux’a geçmeye ikna ettim, aynı zamanda Windows’u da sabit disklerinde tutarak. Çünkü (Autocad gibi) Linux’ta bulunmayan birkaç programı kullanmak zorundalardı. Bu yüzden iki sistemi de kullandılar. Geçiş yaptıkları günden beri, çoğu Windows’u bir-iki senede bir tekrar kurdular; ama Linux’ta bunu yapmaya hiç gerek duymadılar çünkü hâlâ kararlı ve çevik bir şekilde çalışıyor.

Linux, yeniden kurmakla değil, işinize vakit geçirmenizi sağlar.

Duyurulardan haberdar olmak icin, duyuru listemize kaydolun! [KURALLAR]